19:47, 22 жовтня 2019 року
|
Головна Гостьова книга Написати нам
Меню сайту
Голосування


Як ви дізналися про нашу сторінку

Через пошук в мережі
Чув від друзів, знайомих
Розказав член асоціація
Дізнався через пресу
Випадково наткнувся

сайт створено за підтримки Мережі нідерландських благодійних організацій для Центральної та Східної Європи.

Для зареєстрованих користувачів

Адміністратор

 

Стрийська МАІ :: 15.09.2016
   
Всі події
  
 
  
Новини, події

Проща до Зарваниці

Голова Стрийської міської асоціації інвалідів – Дарія Дмитрівна Корінець – завжди організовує для своїх підопічних багато різноманітних заходів з нагоди церковних та державних свят. Цього року, уже традиційно, було організовано прощу до Зарваниці. Проща відбулася у велике церковне свято Усікновення чесної голови святого Івана Хрестителя.

Зарваниця – це всесвітній марійський відпустовий центр, однієї з найбільших святинь Української Греко-Католицької церкви. На сьогоднішній день комплекс об’єднує декілька храмів, духовних споруд, хресну дорогу. Прочани – члени СМАІ – мали можливість побувати на Святій Літургії, приступити до сповіді та прийняти Святе Причастя, побувати у Надгробні Церкві Благовіщення, дзвіниці, Соборі Зарваницької Матері Божої, пройтися спорудженою Хресною дорогою із стаціями. Дуже милує око та зігріває душу архітектурна композиція Ікони Матері Божої Зарваницької споруджена в центрі майдану, навпроти Собору. Композицію увінчує корона з хрестом.

Хочу відмітити від себе, що кожен хто завітає у Зарваницю, відчуває особливу ауру цього святого місця і збагатившись Божою благодаттю повертається до дому. Також у Зарваниці є Джерело Святої Анни. Історія та перекази свідчать, що образ Матері Божої та вода з джерела є цілющими і рятують від багатьох недуг, наприклад незрячі – побачили, в кого були хворі ноги – повністю оздоровлялися. Такі історії розповідають і мешканці села і самі прочани, а кого цікавлять письмові підтвердження – можна почитати книжку спогадів.

Для нас – членів асоціації – поїздки у такі духовні місця мають велику силу. Нам, людям з особливими потребами, і так важко фізично йти по життю, а такі поїздки додають нам сили духу. Надзвичайно красиве, замріяне обличчя Богородиці з немовлям випромінює тепло, ніжність та ласку торкає найпотаємніші струни людської душі. Лагідний погляд Матері Божої з ікони, немовби звернений до нас з проханням: «Люди, живіть у мирі та злагоді. Любіть та шукайте спасіння у стінах церкви».

Кожен із прочан був надзвичайно вдячний голові асоціації – Дарії Дмитрівні Корінець за організацію прощі в такий духовно багатий центр нашої держави.

Уляна Вуйк – член асоціації


Партнерська підтримка від Сокаль і Сокальщина Copyright © 2007*