19:05, 22 жовтня 2019 року
|
Головна Гостьова книга Написати нам
Меню сайту
Голосування


Як ви дізналися про нашу сторінку

Через пошук в мережі
Чув від друзів, знайомих
Розказав член асоціація
Дізнався через пресу
Випадково наткнувся

сайт створено за підтримки Мережі нідерландських благодійних організацій для Центральної та Східної Європи.

Для зареєстрованих користувачів

Адміністратор

 

Стрийська МАІ :: 01.02.2017
   
Всі події
  
1 лютий 2017 року

 
  
Новини, події

Відлуння коляди

Час невпинно біжить вперед і від коляди залишилася лише тиха мелодія, яка карбується у нашій пам’яті й вичікує свого звучання на наступний рік. Віночок українських зимових свят, час колядок та вертепів добіг до свого кінця, але дух веселості прославляти месію у колядках залишився.

З цієї нагоди у «світлиці» Стрийської міської асоціації інвалідів відбувся святковий захід «Проводи коляди». Це гарна традиція колоритно завершувати цикл різдвяно-зимових свят. Організатором проведення цього заходу стала голова Стрийської міської асоціації інвалідів Дарія Дмитрівна Корінець, яка і запросила членів організації на свято.

Усі присутні на заході залюбки колядували, веселилися, згадували різдвяні традиції. Родзинкою свята стала сценка різдвяного вертепу, яку підготували вихованці «Школи лідерства». Діти із відкритим, щирим серцем відтворили виставу про народження Спасителя, що дало змогу ще раз пережити Різдво у світі сьогодення, на тлі лиха, яке торкається кожного свідомого українця-християнина, українця-патріота. Присутні на заході члени асоціації ще раз поринули у передзвін Різдва та мали можливість отримати задоволення від співання та слухання колядок.

Різдвяні свята нагадують нам, що добро та радість перемагають завжди. А для повного задоволення усі присутні смакували солодощами. По закінченню цього заходу Дарія Дмитрівна Корінець подякувала усім присутнім та побажала найголовнішого – міцного здоров’я, щастя та радості.

Отож, нехай різдвяне чудо нас згуртовує, додає нам сили в суєті буднів та зворушує у наших серцях любов до ближніх.

Уляна Вуйк


Партнерська підтримка від Сокаль і Сокальщина Copyright © 2007*