20:26, 22 жовтня 2019 року
|
Головна Гостьова книга Написати нам
Меню сайту
Голосування


Як ви дізналися про нашу сторінку

Через пошук в мережі
Чув від друзів, знайомих
Розказав член асоціація
Дізнався через пресу
Випадково наткнувся

сайт створено за підтримки Мережі нідерландських благодійних організацій для Центральної та Східної Європи.

Для зареєстрованих користувачів

Адміністратор

 

:: Стрийська МАІ :: про нас
Про нас:

82400, пр-т. В.Чорновола, 28, м. Стрий, Львівська обл., Україна.

 

тел/факс (03245) 7-04-25, е-mail: astryi@mail.ru; smaistryi@ukr.net; www.smai.org.ua

 

 


 
голова СМАІ Корінець Дарія Дмитрівна
голова СМАІ Корінець Дарія Дмитрівна
Стрийська об’єднана асоціація інвалідів створена у 1991 році як громадська організація. Зареєстрована 14 лютого 1991 року. У 2000 році було проведено реорганізацію асоціації, в результаті чого була створена Стрийська міська асоціація інвалідів (СМАІ). Асоціація є об’єднанням мешканців міста Стрия зособливими потребами чисельністю понад 300 чоловік. Головною метою СМАІ є всебічна допомога інвалідам міста.

СМАІ об’єднує ініціативу інвалідів міста на користь духовного і культурного збагачення, реабілітації здоров’я і фізичного загартування, повернення до активного життя та праці, інтеграції в суспільство інвалідів міста.


голова СМАІ Корінець Дарія Дмитрівна
голова СМАІ Корінець Дарія Дмитрівна
Очолює Стрийську міську асоціацію інвалідів голова СМАІ Корінець Дарія Дмитрівна – інвалід І групи з дитинства, яка за активну життєву позицію та вагомий внесок в реалізацію державних програм щодо соціального захисту та реабілітації інвалідів була нагороджена у 2003 році Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

У 1990 році була створена наша організація. Ми об’єднались для того, щоб заявити, що ми є і щоб нас сприймали такими, якими всі ми є. Серед нас є люди, які волею долі опинились в інвалідному візку, з жорстокими недугами, але не втратили надії, вони хочуть жити повноцінним життям, закохуватись, створювати сім’ї, займатись спортом, танцювати і не здаватися на «милість» хворобам.

 
Стрийська міська асоціація інвалідів
Стрийська міська асоціація інвалідів
Створення організації дало змогу адаптуватись людям з особливими потребами, особливо молоді, перебороти психологічний бар’єр і почувати себе такими як усі, тобто рівноправними членами суспільства.

 

Наша організація має чималі здобутки, але найбільше радує те, що ми змогли об’єднати молодь, яка була зневірена в собі, в своїх можливостях. Завдяки місцевій владі ми маємо приміщення, облаштоване пандусом, що забезпечує вільний доступ усіх людей з особливими потребами. У нашій «Світлиці» члени організації збираються, обговорюють свої проблеми, здобутки, свої перемоги над болями.

 

Стрийська міська асоціація інвалідів
Стрийська міська асоціація інвалідів
Особливо наша увага спрямована на соціальний та правовий захист, реабілітацію та духовний розвиток членів організації. Проводимо вечори-зустрічі з нагоди визначних подій та свят, спортивні турніри, спартакіади.

 
Організовуємо поїздки в історичні та пам’ятні місця, проводимо зібрання та семінари. Маємо можливість надавати в користування членам організації засоби пересування. Безкоштовно надаються послуги копіювання документів. При міській поліклініці відкрито спортивний зал з відповідними тренажерами, де під наглядом медсестри та кваліфікованого тренера займаються інваліди.

 

Стрийська міська асоціація інвалідів
Стрийська міська асоціація інвалідів
На виконання заходів Стрийської міської ради з комплексної програми соціального захисту та реабілітації інвалідів у співпраці з нашою організацією позитивно вирішуються питання про безбар’єрний доступ інвалідів до приміщень загального громадського користування.

 
Сподіваємось, що невдовзі в Україні, як у в усіх цивілізованих країнах інваліди стануть привілейованою частиною суспільства, і наша держава створить умови для їх повноцінного життя.

 

Доброта і милосердя до людей з особливими потребами не повинні викликатися лише жалістю, вони мають підносити дух, вивищувати людську гідність.
Кожна людина, незалежно від здоров’я, є особистістю і має право на навчання, працю, дозвілля, повноцінне життя. Цей принцип є визначальним у діяльності нашої організації. 
Партнерська підтримка від Сокаль і Сокальщина Copyright © 2007*